kayseri çatı tamiri nevşehir çatı tamiri niğde çatı tamiri sivas çatı tamiri kırşehir çatı tamiri yozgat çatı tamiri kayseri çatı ustası nevşehir çatı ustası niğde çatı ustası yozgat çatı ustası
“ Akmayan Çatılar, Huzurlu Yuvalar ”
Hakkımızda

Akmayan Çatılar, Huzurlu yuvalar

25 yıldır sektörde hizmet veren firmamız , her zaman en uygun fiyatı , en kaliteli ürünleri , en hızlı hizmeti ve çözümleri sunmayı ilke edinmiş olarak sektörümüzde iş hayatına devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan firmamız inşaat, çatı tamiri, çatı oluğu, oluk ve boru sektöründe en güvenilir firma olmayı kendine hedef edinmiştir.

“Akmayan Çatılar, Huzurlu Yuvalar" sloganıyla kurulan firmamız, sektöre yön vermek ve değer katmak amacıyla 1992 yılında kurulmuştur. kayseri mizde sektörde uzman kadrosu ve ekibiyle hizmetinizdedir.

Vizyonumuz;

Kalitemizi sürekli iyileştirme prensibini ilke edinerek müşterilerimizin çatı konusunda ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak hizmeti vermek, hizmette ve kaliteden ödün vermeden , sağlam adımlarla ilerleyerek , rakiplerinin örnek aldığı sektörde lider firma olmaktır..

Misyonumuz;